Hakkımızda

ANB Hukuk & Danışmanlık, kurumsal ve bireysel müvekkillerine hukukun her alanında ulusal ve uluslararası çapta danışmanlık ve dava takibi hizmetleri sunan, dinamik ve yenilikçi bir hukuk bürosudur. Gerek uluslararası platformda Türk müvekillerle, gerekse Türk piyasasındaki uluslararası faaliyet gösteren yabancı müvekillerle çalışmakta her türlü hukuki hizmeti ifa etmektedir.

ANB Hukuk & Danışmanlık, gerekli gördüğü alanlarda başka illerdeki hukuk büroları ve yabancı ülkelerdeki hukuk büroları ile koordineli olarak çalışmaktadır. Bunun yanında akademik kadrolardan ve farklı alanlardaki profesyonellerden görüş alarak kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

ANB Hukuk & Danışmanlık, 1990 yılından beri danışmanlık alanında hizmet vermekle birlikte 2019 yılı itibariyle hukuk hizmetlerini de bünyesine katmıştır.

ANB Hukuk & Danışmanlık, bilgi birikimli ve deneyimli kadrosuyla müvekkillerine eksiksiz ve kaliteli hizmetler sunar. Nitelikli hukuk hizmetinden faydalanmak ve hukuki işlerinizin takibi için bizimle irtibat kurarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.